TEKSTESHQIP

Kadri Rogaqi
Gurbeti
Lyrics
(Feat. Atdhe Rexhepi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gurbeti" kënduar nga Kadri Rogaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vijën melodike, tekstin dhe produksionin në studio e realizoi Bini Diez.