Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kamela - Jetoj Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

sa shume flete te bardha mbeten bosh te libri i jetes sime
qe tani mban emrin tend serish
dhe me tregon qe koha paska ngelur ne nje cast
sa shume gjurme e sa kujtime ti ke lene ne jeten time
copeza ndjenjash qe po mi kujton
kjo nate e heshtur me perpin dhe me drejton te ti
duket se nuk perfundon
ref. edhe pa ty une do jetoj
dhe pa ndjenje do dashuroj
se ne cdo dashuri imazh me shfaqesh ti
po kujtimet qe le pas do ti hedh diku shume larg
dhe do te jetoj pa to nje cast
sa shume gjurme e sa kujtime ti ke lene ne jeten time
copeza ndjenjash qe po mi kujton
kjo nate e heshtur me perpin e me drejton te ti
duket se nuk perfundon
ref.edhe pa ty une do jetoj
dhe pa ndjenje do dashuroj
se ne cdo dashuri imazh me shfaqesh ti
po kujtimet qe le pas do ti hedh diku shume larg
dhe do te jetoj pa to nje cast
do mesoj te shijoj cdo sekonde pa ty qe tani
ref. edhe pa ty une do jetoj
dhe pa ndjenje do dashuroj
se ne cdo dashuri imazh me shfaqesh ti
po kujtimet qe le pas do ti hedh diku shume larg
dhe do te jetoj pa to nje cast
(fund)


Ky tekst u dërgua nga Nadia ShopiKamela Islamaj
Publikimi: 28/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Kamela - Jetoj Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetoj Pa Ty".
3. Video është e këngës "Jetoj Pa Ty", por nuk këndohet nga Kamela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kamela Islamaj:


Komente 0