TEKSTESHQIP

Kamela
Pa Limit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Limit" kënduar nga Kamela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i tekstit është Olti Curri.