A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kanita - Endrra Ime


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  230

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/10/2013

2013-10-12T18:00:01

Music:

Robert Bilbilov

Lyrics:

Lyrical Son

Video Production:

Gorilla Films


Don't try to do what i do best
just live singing to me love

Zgjohem n'mengjes
ne mende te kam
arsyeja e vetme qe e lumtur jam
ti me jep shpres
ti me jep shpirt
ne ditet met errta
ku m'duhet pak drit
rri pergjithmon
rri se te du
ne t'mir e ne t'keqe
ti jeton me muuuu, jeeee
Muzika imeee...

Ref.2*
po, per ty dot kendoj
per ty let jehoj
kenga dhe vargjet qe ty ti kushtoj
s'do te ishte e njejt asgje pa ty
kto tinguj jan nota qe kurr skan mu kry

Lind sikur diell nuk perendon
qielli ndrron ngjyra
por ti nuk mbaron
gjithmon je aty
kurr nuk mungon
i vetmi e vetmja
qe nuk me deshpron
qdo dit e me shum
lidhem me tyy
lutem qe jeta t'na mbaj bashk te dyy, jee
Muzika imeee

Ref.2*
po, per ty dot kendoj
per ty let jehoj
kenga dhe vargjet qe ty ti kushtoj
s'do te ishte e njejt asgje pa ty
kto tinguj jan nota qe kurr skan mu kry

hej heeej heeej heeej heeej heeej heeej heeej heeej heeej heeej heeeej hej hej hej

Ref.1
po, per ty dot kendoj
per ty let jehoj
kenga dhe vargjet qe ty ti kushtoj
s'do te ishte e njejt asgje pa ty
kto tinguj jan nota qe kurr skan mu kry


Lyrics submited by Drenkae-Cards (1)

2016-11-13 15:21:27
Ti më jep shpresë
Ti më jep shpirt
Në ditët më t'errta
Ku m'duhet pak dritë

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019