TEKSTESHQIP

Kanita
S'jemi Me
Lyrics

Ti je per mua
Ti je per mua gjithçka
Tani po vuaj, s'di si ta quaj
Pas teje u humba
Pas teje u humba e gjall
Veten e shuajta, zemren se rujta
Ashtu te doja (aaa)
Nuk te ndryshoja (aaa)
Prap ty te doja (aaa)
S'kam me lot, i fshiva sot

Naten si fle
Nuk di si i fle
Nuk di ku je
Pse s'jemi ne
S'jemi ne

Refreni:
Tjetren a e ke
Zemra ime po e ndjen
Pse s'jemi ne
Pse s'jemi ne
Me thuaj tjeter a ke
Ku e fsheh
Tjeter ti a ke
Zemra ime po e ndjen
Ku jemi ne
Nuk jemi ne
Ti vrave zemren time je
Vrases je

Ti nuk e ndjeje
Ti nuk e ndjeje, asnje fjal
Veten genjeje,me fjalet qe thoje
Ashtu te doja (aaa)
Nuk te ndryshoja (aaa)
Prap ty te doja (aaa)
S'kam me lot, i fshiva sot

Naten si fle
Nuk di si i fle
Nuk di ku je
Pse s'jemi ne
S'jemi ne

DËRGOI:
INFO
Kompozimin dhe orkestrimin e shkroi Boban Apostolov, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Lindon Berisha.