Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kastriot Tusha & Ledina Çelo - Something Stupid
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Something Stupid".
3. Video është e këngës "Something Stupid", por nuk këndohet nga Kastriot Tusha & Ledina Çelo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastriot Tusha & Ledina Çelo - Something Stupid  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"A Live Performance: Latino-American-Clasic"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Something Stupid" kënduar nga Kastriot Tusha & Ledina Çelo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shemsi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

 
Something stupid's going on
Something stupid's going on
Every time you call on the phone
You hit my heart
It's pumpin ' thinking that i did something wrong, mmm
Every time you knock on my door
I know just what you're thinkin '
Maybe I' m inside with someone, no, no
Why don't you just give it a rest, just hold on
Stop, you're buggin ' me
Alway's thinkin ' I' m outta line, mmm
Keep on putting me to the test
Don't you know I'm gonna go for sure
If you keep on playing with my mind
 
Something stupid's going on
I know our love is wrong
Can't we see where we belong
Ypu better think about
It's time to stop
Before we go too far
 
Pulling us apart and you don't realize
What you're doing calling me on just for a fight, oh
You think that I'm a dishonest guy
What the hell are you still doing here
Picking on me, cannot be right, ohI
If you think that I don't know where you're at
You got another thing coming
Ownership ain't part of the deal, no, no
Jealousy don't get you nowhere
I thought that you knew better
What you're doing just isn't real, mmm
 
Something stupid's going on
I know our love is wrong
Can't we see where we belong
Ypu better think about
It's time to stop
Before we go too far
 
Something stupid's going on
I know our love is wrong
Can't we see where we ( can't we see) belong
Ypu better think about
It's time to stop ( it's time to stop)
Before we go too far
 
Yeah, yeah, yeah
Something stupid's going on (that's going on)
I know our love is wrong (it's all wrong)
Can't we see where we belong
You better think about
IIt's time to stop
Think about it
 
Something stupid's going on
(Something stupid's going on )
I know our love is wrong
(I know our love is wrong )
Can't we see where we belong
(Where are we belong)
You better think about (yeah)
It's time to stop (it 's time to stop, baby)
Before we go too far ( it's time to stop)
 
Something stupid 's (oh) going on
I know our love is wrong
(I know our love is wrong)
{I know our love is wrong}
Can't we see where we belong
(Where were we belong )
You better think about (yeah)
It's time to stop (it's time to stop, baby)
Before we go too far
 Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë