Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Kastriot Tusha - Autochthonous, Biri Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

29/05/2016

2016-05-29T18:15:13+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Edmond Zhulali

Teksti:

Agim Doçi
Kjo kenge e bukur Shqiptare i kushtohet gjithe trojeve tona dhe gjithe shqiptareve patriot ne te gjithe boten.
Autochthonous mori emrin djali ne nder te Flamurit i cili u ngrit ne Beograd ne 14 Tetor 2014, nga Shqiptari i madh Ismail Morina.

Per te bere te mundur krijimin e kenges dhe klipit u desh shume mund dhe perkushtim, nga shume miq dhe dashamires,
ndaj dhe une dua tju falenderoj te gjitheve per kohen dhe ndihmen tuaj.
Projekte tjera na presin. Faleminderit.

Klipi u realizua nga Studio Planet.


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet