Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Silazh (Feat. Tom Gillierion)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

Ishte kalimi i zotit t par
n ver mu mkan then
i ndjer më kan qar.
më kan thën mua të kerkoj si ty svdes si kto sy
pa ty do jem thar
edija se do vinte
ishte pran një merimang
ee lan të më kafshoj
e kush e dinte
se kerkoja dot nje pik t qajj
e lodhur te jemi djell

ref:
edija se kerkonte fati anonimati kundrahelmin e rubati
esatii e treti si pagurja e vajgurit e nuhati qe ndezi
e zemren e pushtoj si kendezi
te pularia e kerkoj me
vija vija si tradita iku hija si pastrues nena hija
ee si tja beja nuk e di
ket jet me ty
se un pa ty
jam sikur ty.

Ishte kalimi i zotit t par
n ver mu kan thar
i ndjer me kan qar
me kan then mua t kerkoj
si ty svdes si kto sy
pa ty do jem thar
e dija se do t vinte
ishte pran nje merimang
e lan te m`kafshoj
e kush e dinte
se kerkoja dot nje pik t qajj
e lodhur te jemi djell

ref :
edija se kerkonte fati
anonimati kunderhelmin e rubati
esati e treti si vajguri
e vajguri e nuhati qqe ndezi
e zemren e pushtoj si kendezi
dhe pula vija e kerkojm
vija vija si tradita iku hija
si pastrues nena hija
e si tja bëj un nuk di
ket jet me ty
se un pa ty
jam sikur ty.


Ky tekst u dërgua nga BlertaKastro Zizo
Publikimi: 13/07/2013
Muzika: Kastro Zizo
Teksti: Kastro Zizo


Kastro Zizo - Silazh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Silazh".
3. Video është e këngës "Silazh", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0