Live Video

Kastro Zizo - Nuk Gjej Dot Titullin


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/06/2011

2011-06-05T17:50:29

Këngë e albumit:

"Kështu E Doni Ju!"



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Gjej Dot Titullin" kënduar nga Kastro Zizo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastro Zizo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...