Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastro Zizo - Mullaga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mullaga".
3. Video është e këngës "Mullaga", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Kastro Zizo - Mullaga Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  14

Muzika & Teksti:

Kastro Zizo

Këngë e albumit:

"Ketri, Pula Dhe Njeriu"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Komente

Asnjë Koment

20/10/2010

2010-10-19T23:00:00+00:00ref2:

Ti hajde merre
ku do m`kerkoje
ti hajde gjeje veten tënde
mbrenda meje
ti hajde bleje
mos u kurseje
ti hajde gjeje
pjesen time mbrenda teje

kush po don me dit se kush ja nisi ma per para lojen kush po don me dit se kush nga ne te dy e msheli gojen kush po don mu sill si femirija ime e papap para mu ba si femra ime qe kaploj ndjenja si guxon mu sill me mua ti si femra virgjeresha me lutesh ki respekt per mua se jam e verteta ti po don me ndrru menyren time te jeteses po thu lëre alkoolin se do do të vdesesh

ref

Ti hajde merre
ku do m`kerkoje
ti hajde gjeje veten tënde
mbrenda meje
ti hajde bleje
mos u kurseje
ti hajde gjeje
pjesen time mbrenda teje

ta hangsha buzen ta hangsha synin je bisha ime e vogel lali ta qes drynin ta puthi buzen ta preku qafen ta ledhatoj un shpirtin

e shkeli veten time kur bahet fjal per planin per planin me ta ni zonin je anderr e vogel bukur bush ditet e mija hajde msoje veten ??
Ti hajde merre
ku do m`kerkoje
ti hajde gjeje veten tënde
mbrenda meje
ti hajde bleje
mos u kurseje
ti hajde gjeje
pjesen time mbrenda teje

Muzika: Kastro Zizo
Teksti: Kastro Zizo

Ky tekst u dërgua nga V... Laura   laii1
Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë