Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Adela  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Kështu E Doni Ju!"

Komente

Asnjë Koment

29/12/2010

2010-12-29T10:09:57+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Adela" kënduar nga Kastro Zizo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastro Zizo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet