Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo & Vinsmoker - Karantina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

NE FILLIM BOTA ISHTE E VETME...
ISHTE PA NJEREZ
QE DONIN TI RREMBENIN DHEUN...
HARRUAN QE NGA DHEU ERDHEM DHE NE DHE DO TE SHKOJME!...
KARANTINA, KARANTINA...

RUNAWAY...
RUNAWAY...
RUNAWAY...
RUNAWAY...
RUNAWAY...
RUNAWAY...
RUNAWAY...
RUNAWAY...

ATA ME NDJEKIN!
KARANTINA...

NE NJE BOTE KU PEMET DHE NJEREZIT
PO SILLEN NJESOJ
PO USHQEHEN NJESOJ
DO RRITEN, DO PREHEN
PO RRENJET DO TI NGELEN
PER ATA QE DO VINE
DHE DO KUJDESEN ME MIRE PER NE...
NE NJE BOTE KU PEMET DHE NJEREZIT PO SILLEN NJESOJ...Nuk kemi video për këtë këngë.


Kastro Zizo & Vinsmoker
Publikimi: 03/04/2020
Produksioni: Vinsmoker


Kastro Zizo & Vinsmoker - Karantina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karantina".
3. Video është e këngës "Karantina", por nuk këndohet nga Kastro Zizo & Vinsmoker.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0