Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo & Vinsmoker - Kuleta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

HUMBA KULETEN
TE GJITHA LEKT QE KISHA
SOT PO I HA NJE ZOTRI TJETER
LETER...
ESHTE VEC NJE LETER
SOT KUJTOJ UNE KUR ME THOSHTE
GJYSHI I NDJERE FITOJE RROGEN
SHIJOJE BOTEN
SUNDOJE BOTEN!...
HUMBA KULETEN
E MBUSHUR ME SHUME FOTO
QE KERKONIN DIKE TJETER
TE VJETER...
TMA THOSHE NJE TJETER...
DO KISHA SHUME BESIM
QE LEKT E MIA
BLININ JETEN
HUMBA KULETEN, HUMBA KULETEN!

HUMBA KULETEN
PO SHUMBA MENDJEN
FITOVA ENDRREN
FITOVA ZEMREN
HARROVA DHIMBJEN
KRIJOVA GJENDJEN
IA MORRA KENGES
DHE BLEVA...
BLEVA KULETEN...

E DI QE LEKU BLEN EMRIN TEND?
TE JEP VETMI...

E DI QE LEKU STE SJELL ASGJE?
TE JEP VETMI...

BLEVA KULETEN
ME HYRI SHUME NE QEJF
TA SHISJA PRAPE
TFITOJA LEKET
TE MERRJA DETET
BLEVA BILETEN
NE VENDET ME SHUME DIELL DO IKI
RREGULLOJ DHE JETEN
DO MARR UNE DETET
BLEVA DHE SHTETIN
I VURA EMRIN TIM STATUJES
MU NE MES TQYTETIT
TMA DINE SEKRETIN
SE KUSH ESHTE MBRETI
SHITA DHE SHTETIN
RREMBEVA GJITHE BANORET
I KERKOVA TNGRININ, TVININ
ME MAGJIRA SOT TA DININ
PJESE E KULETES

HUMBA KULETEN
PO SHUMBA MENDJEN
FITOVA ENDRREN
FITOVA ZEMREN
HARROVA DHIMBJEN
KRIJOVA GJENDJEN
IA MORRA KENGES
DHE BLEVA...
BLEVA KULETEN...




Kastro Zizo & Vinsmoker
Publikimi: 03/04/2020
Produksioni: Vinsmoker


Kastro Zizo & Vinsmoker - Kuleta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kuleta".
3. Video është e këngës "Kuleta", por nuk këndohet nga Kastro Zizo & Vinsmoker.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0