Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo & Vinsmoker - Ata Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

HODHA 2 ZARA
DHE KOKEN POSHTE E MBAJTA
I SOLLA VETES SHUME BELARA
ME SHUME HAKMORRA
DITURINE E SOLLA
POR JUA MORRA
JENI SI MORRA
NUK MERITUAT ASNJE FJALE
NGA ATO TE MIRAT QE JUA SOLLA
JENI SAMARA
HAJDUTE TE MIKUT TIM ME TMADHE
JENI GOMERA
GOMERA
HARRUAT ZOTIN DHE KEKRUAT ANTIVLERAT
JENI SHEQERA
HARRUAT SYT E BUZET
E VESHET E MENDJES
SI KRIMINELA...

HEJ, DITE PER DITE E NJEJTA JETE...
DITE PER DITE E NJEJTA STINE...
DITE PER DITE JEMI ME SHENJE...Nuk kemi video për këtë këngë.


Kastro Zizo & Vinsmoker
Publikimi: 03/04/2020
Produksioni: Vinsmoker


Kastro Zizo & Vinsmoker - Ata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata".
3. Video është e këngës "Ata", por nuk këndohet nga Kastro Zizo & Vinsmoker.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0