Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kejsi Tola - Qiellin Do Ta Prek Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qiellin Do Ta Prek Me Ty".
3. Video është e këngës "Qiellin Do Ta Prek Me Ty", por nuk këndohet nga Kejsi Tola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kejsi Tola - Qiellin Do Ta Prek Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika & Orkestrimi:

Alfred Kaçinari

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2009

Komente

Asnjë Koment

19/11/2009

2009-11-18T23:00:00+00:00uuhhh uhhh uhhh

nese mendon nga ty pata frik
me detyron te them gabohesh
i dashur zemres time pak pushim tani qe te marr force dhe me shum te te doje por te premtoj nuk do vonoj qe te kthehem perseri
un te dua dhe me shum
dua ta prek un qielllin dhe njehere me ler ta prek me ty te shkojm ne fluturim vec ne te dy
te jem pran teje e nga endrra te mos zgjohem prap mjafton ti doren te ma japesh pak

nese mendon qe un do te harroj
degjoja nates ti eren e do te sjell un nga shkretetira uje per ty qe shijon me shume dhe ka ngjyre qe sheron brenda venave na velon na con lart ne enderrime ne enderrime lart

2x dua ta prek un qielllin dhe njehere me ler ta prek me ty te shkojm ne fluturim vec ne te dy
te jem pran teje e nga endrra te mos zgjohem prap mjafton ti doren te ma japesh pak

fluturooo dhe njehere me ler ta prek do shkojme ne fluturim
vec ne te dy me ler ta prek me ty dhe ne endrra te mos zgjohem prap mjafton ti doren te ma japesh pak
na na na na naaaa na na nana
vec ne te dy e te jem prane teje e nga endrra te mos zgjohem te mos zgjohem prap e mjafton te jesh ma jep ti doren pak.


Ky tekst u dërgua nga Lisena Fero
Më Shumë Këngë Nga Kejsi Tola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet