Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Kejsi Tola - U Rritem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet