TEKSTESHQIP

Kejsi Tola
U Rritem
Lyrics

Vetë të desha
Unë vetë te desha
Ti e more vendimin
Dhe pastaj unë heshta

Ti më doje
Ndoshta më doje
Për ty unë isha fryma e fundit
Vetë më thoje

Ti më mungon, kudo që jam
S'e kupton, sa shumë te kam
Po pres pendesen tënde (x2)

Sepse u rritem të dy
A e kujton dashurinë tonë
Nuk kam jetë pa ty
Ti ma ke thone vete ti ma ke thone

DËRGOI:
INFO
Më datë 3 Gusht 2018, Kejsi Tola publikon videoklipin "U Rritem". Muzika e këngës u punua nga Flori Mumajesi, teksti u shkrua nga Flori Mumajesi.