A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Keli - Kalle Rush


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2017

2017-07-16T19:24:20

Muzika:

Ylber Qaili

Teksti:

Keli

Video Produksioni:

Jehona

Këngë e albumit:

"Fustani"


2x
Zemra Mban Rak Tak Tak
Sa Mir Mlun Per Merak
Zemra Mban Bum Bum Bum
Kur Pom Lun O Llokum

REF. 2x:
Kalle O Rush O Rush
Bane Zjar E Prush
Kalle O Zemer Zemer
Si Ty Spo Lun Qeter

2x
Zemra Mban Rak Tak Tak
Sa Mir Mlun Per Merak
Zemra Mban Bum Bum Bum
Kur Pom Lun O Llokum

REF. 2x:
Kalle O Rush O Rush
Bane Zjar E Prush
Kalle O Zemer Zemer
Si Ty Spo Lun Qeter


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018