Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - O Sa Mirë Ta Bona (Feat. Pandora Gostivari)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

O SA MIR TA BONA
O SA MIR TA BONA
JO NUK TLASH TE NONA
JO NUK TLASH TE NONA
O SA MIR TA BONA
O SA MIR TA BONA
BOLL KE NEJT, BOLL U LAZDROVE
OJ ZEMER TE NONA.

HIÇ PA SABER PA DURIM
KISHE QEN O SHPIRTI IM
PSE SEM LAJE DHE NAJ VIT
ME U KNAQ TE MAMI IM.

O SA MIR TA BONA
O SA MIR TA BONA
JO NUK TLASH TE NONA
JO NUK TLASH TE NONA
O SA MIR TA BONA
O SA MIR TA BONA
BOLL KE NEJT, BOLL U LAZDROVE
OJ ZEMER TE NONA.

ANI ANI LUJ O SHPIRT
EDHE PER MU VJEN NJË DIT
EDHE UN KAM ME LU
GJITHA KAM ME TI PAGU.

O SA MIR TA BONA
O SA MIR TA BONA
JO NUK TLASH TE NONA
JO NUK TLASH TE NONA
O SA MIR TA BONA
O SA MIR TA BONA
BOLL KE NEJT, BOLL U LAZDROVE
OJ ZEMER TE NONA.

NUSE PA BEHONE
TË BI SHPI OJ NONE
KNAQU NONE KNAQU
TI ME REJEN TONE.

SHUM E DU SHUM E DU
OJ NON SHUM E DU
DESHTI ZOTI NA TË DY
NA DY MEU BASHKU.

NUSE PA BEHONE
TË BI SHPI OJ NONE
KNAQU NONE KNAQU
TI ME REJEN TONE.

LET TË FLASIN LE TË FLASIN
OJ NON LE TË FLASIN
NGA INATI NGA INATI
KREJT NA DOT TI PLASIM.
Keli
Featuring: Pandora Gostivari
Publikimi: 04/06/2021
Muzika: Keli & Ylber Qaili
Teksti: Keli
Studio: Meti Neziri


Keli - O Sa Mirë Ta Bona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sa Mirë Ta Bona".
3. Video është e këngës "O Sa Mirë Ta Bona", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0