TEKSTESHQIP

Keli
Hajde Te Lala
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Te Lala" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 4 Korrik 2019, Keli publikon videoklipin "Hajde Te Lala". Teksti i këngës u shkrua nga Keli, ndërsa orkestrimi u punua nga Ylber Qaili. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona.
Pjesë e albumit:
Babo
Renditja:
Top 200