TEKSTESHQIP

Keli
Mbretresha VIP
Lyrics
(Feat. Pandora Gostivari)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbretresha VIP" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të nënvlerësohej një aspekt kaq i veçantë, ndaj, ky materiali muzikor është finalizuar para audiencës i përpunuar me vlera artistike edhe me anë të një videoklipi muzikor, video produksionin e të cilit e përgatiti Jehona. Videoklipi u publikua me datë 1 Korrik 2022. Komponimin dhe tekstin e krijuan Keli & Kreshnik Avdiu, teksa këngën e orkestroi Baki Korg.