TEKSTESHQIP

Keli
Mega Lux Femer
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mega Lux Femer" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që të pritet sa më mirë, ky krijim muzikor është bërë i disponueshëm online i përpunuar mjaft këndshëm edhe me një videoklip, për produksionin e të cilit është kujdesur Jehona. Ky videoklip u publikua më 4 Maj 2023. Kompozitorë janë Keli & Ylber Qaili, ndërsa për fjalët e këngës është përkujdesur vetë artisti.