Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - Une Jam Ai Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Une nuk jam ai qe thyhet
Une nuk jam ai qe qaj
Nuk kam frik te them adio
Zemren me nje celes e mbaj

Kesaj radhe ndodhi ndryshe
Dhe u ndjeva pak ne faj
Jeta eshte shum tekanjoze
Here te puth e here te qan

Por di ta njoh un veten time
Nga ty nuk komandohem
Nje jete me fali zoti
Dhe nga ky makth nje dite duhet te zgjohem

Ref:
Vetem kemi ardhur vetem do ikim
Rruget tona morren kthesen
Jeta me nje dore te hedh pakuptuar
dhe pastaj te pret me tjetren
Vetem kemi ardhur vetem do ikim
dhe pa ty un di te jetoi
Une ta dhash pa fund te gjithe kohen time
por ty ndofta s'te mjaftoi.

Une nuk jam ai qe lutet
Une nuk jam ai qe qaj
Kurr se kam dhuruar zemren
Dhe pse dashuroi si djall

Me ty ishte dicka ndryshe
Nje ndjesi e paprovuar
Dhe tani efektin vuaj
Qe tek une ka depertuar

Por di ta kthej une dhimbjen time
Qe ti t'mos lumturohesh
Nje jete me fali zoti
Dhe nga ky makth nje dite duhet te zgjohem

Ref:
Vetem kemi ardhur vetem do ikim
Rruget tona morren kthesen
Jeta me nje dore te hedh pakuptuar
dhe pastaj te pret me tjetren
Vetem kemi ardhur vetem do ikim
dhe pa ty un di te jetoi
Une ta dhash pa fund te gjithe kohen time
por ty ndofta s'te mjaftoi. 2X


Ky tekst u dërgua nga Nadi VloreKelly
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/11/2010
Festivali: Kënga Magjike 2010


Kelly - Une Jam Ai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Jam Ai".
3. Video është e këngës "Une Jam Ai", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly:


Komente 0