Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - One Night Stand Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "One Night Stand" kënduar nga Kelly.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

NRG Band - One Night Stand

ritmi ruges:
Ka ti mer ti teshat un te shoh me lot ne sy neser nuk me njeh nuk te njoh skam azgje me ty mer meveti dhe kuptimin qe ishe on the beach ti e plotsove nevojen time mbreme kur u deshe lakuriq mer me ty kur isha mere me mend atere ne shtrat ne aspektin tim e tash nuk em le rehat mere verzjonin tim mere me men sa mir tkom rejt mas punes se flliqt e kuptove qe je ONE NIGHT STAND

NRG band:
Baby tu qillav se per mua je vetem ONE NIGHT STAND me kuptimin tim do te mbetesh ti vetem ONE NIGHT STAND eee jeee
................................................

Jazmine Sullivan - One Night Stand

Usually I'm the one that's in control
I meet 'em, freak 'em, leave 'em
Move on to the next man
He ain't my man

I must admit I like to have some fun
I be in love for like a minute
Then I'm on the run
(On the run, on the run for like a minute
Then I'm on the run)

Until the day that he caught my eyes
I knew I didn't wanna play him like them other guys
(Other guys, other guys
Didn't wanna play him like them other guys)

You are my kryptonite, you take my powers away
And if I spend the night, you'll probably drive me insane
(One night stand, one night stand
He was supposed to be a one night stand)

You are my kryptonite, you take my powers away
And if I spend the night, you'll probably drive me insane
(One night stand, one night stand
He was supposed to be a one night stand)

When he looked in my eyes
I knew something was different
He wasn't no beginner
I could tell I couldn't win
(Couldn't win, couldn't win
He's no beginner and I couldn't win)

I shoulda walked away
Don't know what made me stay
I know I played this game
I'm probably gonna pay
(Gonna pay, gonna pay
I played this game so probably gonna pay)

You are my kryptonite, you take my powers away
And if I spend the night, you'll probably drive me insane
(One night stand, one night stand
He was supposed to be a one night stand)

You are my kryptonite, you take my powers away
And if I spend the night, you'll probably drive me insane
(One night stand, one night stand
He was supposed to be a one night stand)

Take 'em to the bridge

So I decided I would try
Because I couldn't fight it
I would do it so good
I'd have 'em making me pancakes
In the morning
Making me pancakes
In the morning
And so I tried to beat 'em
I mean I went to tell 'em
He pulled the switch and it was me
Making pancakes in the morning
Making pancakes in the morning

You are my kryptonite, you take my powers away
And if I spend the night, you'll probably drive me insane
(One night stand, one night stand
He was supposed to be a one night stand)

You are my kryptonite, you take my powers away
And if I spend the night, you'll probably drive me insane
(One night stand, one night stand
He was supposed to be a one night stand)

Enrique Iglesias - One Night Stand

JennyÂ’s getting dressed up in my room
Puts on her skirt and sheÂ’s looking good
6 a.m. and sheÂ’s leaving soon
says, what a crazy night I had a real good time

But her kiss tells me itÂ’s good-bye
just like nothing happened last night
but if I had one chance I would do it all over again.

One night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more.
She was only looking for
A one night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more.

Now IÂ’m left up in my lonely room,
she left her underwear and her perfume
I never thought it could be this good
And I still feel her lips up on my fingertips
IÂ’m trying hard not to feel rejected
Maybe the phone line is disconnected
But if I had one chance I would do it all over again.

One night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more.
She was only looking for
A one night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more.

She was only looking
One night stand
But I would do it all again for sure
Baby like a bomb that I rushed in
Do I have the right to ask you
when are you coming back again?

One night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back
One night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back
One night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back
One night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more
she was only looking for
A one night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more
she was only looking for
A one night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more
Publikimi: 29/09/2017
Muzika: Kelly
Teksti: Kelly
Orkestrimi: Briz MusarajMë Shumë Këngë Nga Kelly:


Komente mbi këtë këngëKelly - One Night Stand
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One Night Stand".
3. Video është e këngës "One Night Stand", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.