A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kelvi Kadilli - Vajzat E Fshatit  (Feat. Alida Hisku)


Choose star rating

Rating:  3.1 / Votes cast:  11

Fans' Comments

4 🔥🔥

06/06/2018

2018-06-06T16:00:08

Featuring

Alida Hisku


[Kelvi Kadilli:]
Do me bo si FUNNY
Bohu pak tapë
Bone nja dy LINE-e
U bone F**KED UP
Do me bo ti MONEY
Sa t’bo ty nji natë
T’ka m’su ty mami
Si me shku lart

[REF.:]
Unë senet i kom pa
BEEN DRINKIN UP ALL NIGHT
CAUSE I’M GONNA GET YOUR MONEY
Kët’ meno ti çdo natë
Jo, jo, ti nuk bon
Nuk e di ça po bon
Boje dhe nji vizë
po ki kujdes se mos shkon shumë spatë

[Alida Hisku:]
Anës e pas anës o
Lumit të fshatit tim
Nga fushat vijnë vajzat sot
Djersa në ballë i’u ndrin

[Kelvi Kadilli:]
Pi dhe nja dy gota
Loja fillon
Do me bo ti gjoja
Bo sikur s'don
Bo sikur s’ke menien
Shishen shikon
Do me bo si tip
Te FANCY ti shkon

[REF.:]
Unë senet i kom pa
BEEN DRINKIN UP ALL NIGHT
CAUSE I’M GONNA GET YOUR MONEY
Kët’ meno ti çdo natë
Jo, jo, ti nuk bon
Nuk e di ça po bon
Boje dhe nji vizë
po ki kujdes se mos shkon shumë spatë

[Alida Hisku:]
Anës e pas anës o
Lumit të fshatit tim
Nga fushat vijnë vajzat sot
Djersa në ballë i’u ndrin

[Kelvi Kadilli:]
Ajo po don *ar uh na
*ar uh na na
Do me bo si p*dh
po nuk ke shonse, je larg
Ajo po don *ar uh na
*ar uh na na
Te koka ke vën llak
Po e ke byçën, byçën me kakë

[REF.:]
Unë senet i kom pa
BEEN DRINKIN UP ALL NIGHT
CAUSE I’M GONNA GET YOUR MONEY
Kët’ meno ti çdo natë
Jo, jo, ti nuk bon
Nuk e di ça po bon
Boje dhe nji vizë
po ki kujdes se mos shkon shumë spatë

2x
Ajo po don *ar, *ar
Do me bo si p*dh
po nuk ke shonse, je larg

Anës e pas anës o
Lumit të fshatit tim
Nga fushat vijnë vajzat sot
Djersa në ballë i’u ndrin

e-Cards (4)

U krijua nga sara 2018-06-12 08:31:50
Jo, jo, ti nuk bon
Nuk e di ça po bon
Boje dhe nji vizë
po ki kujdes se mos
shkon shumë spatë
2018-06-08 14:36:57
BEEN DRINKIN UP ALL NIGHT
CAUSE I’M GONNA GET YOUR MONEY
2018-06-07 12:08:42
Ajo po don *ar uh na
*ar uh na na
Do me bo si p*dh
po nuk ke shonse, je larg
2018-06-07 04:40:21
Te koka ke vën llak
Po e ke byçën, byçën me kakë

Add an e-Card

Fullscreen

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019