Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Qengji Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  231

Qingji vogël rri mendushëm be be ba
Pse më shikon ashtu trishtushëm be be be
eja eja bashkë në arë tring tring tring
unë mbledh lule ti ha barë tring tring tring

Qingji vogël rri mendushëm be be ba
Pse më shikon ashtu trishtushëm be be be
eja eja bashkë në arë tring tring tring
unë mbledh lule ti ha barë tring tring

shih ne livadh fatos i dashten be be ba,
shokt e mi ne tufë janë mbledhë be be be
une i vetem u merzita tring tring tring
Zilja m'ftonte mu te grigja Tring Tring tring

(2 here)
Baba tash me ka premtue qingji im
Ne kopeja Ty me te çue, qingji im
do te jem baresh e fshatit tring tring tring
do kullosim brigje shpatit tring tring tring


Ky tekst u dërgua nga Dioni Rubina Dhe Rrona   ALDOooo

Kenge Per Femije - Qengji Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qengji Vogel".
3. Video është e këngës "Qengji Vogel", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 10