Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Tik-Tak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  20

Babi të lutem dua dhe unë
një orë të vogël
ta var në mur
që çdo ditë herët
shpejt të më zgjojë
kur bie zilja unë ta dëgjoj
ref. Tik – tak,
tik – tak bjen ajo
dhe unë zgjohem me gëzim
një – dy, një – dy,
shpejt filloj,
gjimnastiken babi im
Këngë Për Fëmijë
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/10/2015
Muzika: Agron Xhunga
Teksti: Agron Xhunga


Kenge Per Femije - Tik-Tak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tik-Tak".
3. Video është e këngës "Tik-Tak", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0