Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Stinët Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  67

Verën a vjeshtën
cilën duam më shumë
dimrin pranverën them unë

Do t'u tregoj
se çfarë ndodhi me stinët
në lojë

U grindëm pak
kë prej tyre
ne duam më shumë

Ti do dimrin apo vjeshtën
ti do verën valëshkumë

Dhe janarin me breshër
dhe pranverën e qeshur
do çdo stinë
se na mbush me gëzim

Stinë e bukur, stinë e mirë
mos u zini kot e kot
po s'ra borë në janar
në verë nuk ka vapë

Më besoni o fëmijë
se çdo stinë e pres me mall
nëpër borë luaj në ski
lule mbledh në maj
Këngë Për Fëmijë
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/10/2021
Muzika: Agim Rrëza
Teksti: Mimoza Tola


Këngë Për Fëmijë - Stinët
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stinët".
3. Video është e këngës "Stinët", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0