TEKSTESHQIP

Kenge Per Femije
Nje Vonese E Vogel
Lyrics

keng´ e lule ne shperndajme
Gjith´ qytetit anembane
Vijm´ tek ty mesuesja jone
7-8 marsin te urojme.

Refreni:
Kenga qe na rri ne zemer
Esht´ per ty moj fjal´ e embel.
Drita qe na rri ne sy
Dhe keto lule jan´ per ty.

DËRGOI: