Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Ti S’vjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Mu mes natës erdhe
Ëndrrat m’i prishe ti
Për mua ishe e vdekur
E humbur n’gjithësi.
Më lerë të qetë të lutem
Gjumin ti mos ma prish!
Ajo që njëherë thyhet
Nuk ngjitet sërish.
Kujtoje pik’llimin
Që zemrën ma copëton
Që bien bashkë me shiun
Si një mjegull-o.
Ref.:
Ti s’vjen
Koha është ndaluar
Unë qaj për ty
Dhe të qajmë për ne.
Unë s’mundem të të harroj
Unë në jetë nuk rri.
Gëzimi yt i shprehur
Tretet nëpër shi.
Ref.:
Ti s’vjen…Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - Ti S’vjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti S’vjen".
3. Video është e këngës "Ti S’vjen", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0