Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Ka Shumë Kohë Moj Që T’kam Dashtë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Ka shumë kohë moj që t’kam dashtë
Sa në zemër më ke hy.
Eja vashë moj të takoj
Se unë ty të dashuroj.
Ref.:
I: Zemrën time vashë ma more
Tjetër zemër dashurove. :I
I: Zemrën time, zemrën time,
Zemrën time dashurove. :I
Natë e ditë për ty mendoj
Dhe nga zemra s’të largoj.
Mendoj veç për dashuri
Që të kemi lumturi.
Ref.:
Zemrën…Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - Ka Shumë Kohë Moj Që T’kam Dashtë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ka Shumë Kohë Moj Që T’kam Dashtë".
3. Video është e këngës "Ka Shumë Kohë Moj Që T’kam Dashtë", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0