Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kengetare Te Ndryshem - Sonte Eshte Moj Nata Jote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5

I

2x
sonte eshte moj nata jote
luj ti luj
kur ma dredhon belin shtatin
gjakun ma ban uj

refreni2x

luj me mua luj
mos u ndal aspak
do ta marr une zemren tende
pak o nga pak

II

2x
sonte eshte moj nata jote
luj ti luj
ban me dore e ban me sy
e me fjal mos gjuj
refreni2x

luj me mua luj
mos u ndal aspak
do ta marr une zemren tende
pak o nga pak


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kengetare Te Ndryshem - Sonte Eshte Moj Nata Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Eshte Moj Nata Jote".
3. Video është e këngës "Sonte Eshte Moj Nata Jote", por nuk këndohet nga Kengetare Te Ndryshem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0