Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kengetare Te Ndryshem - 100 Vjetori  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

03/11/2012

2012-11-03T17:26:53+00:00Banorët e shtëpisë më të madhe në trojet shqiptare, të reality shout VIP Shpija 3, kanë realizuar një këngë kushtuar 100 vjetorit dhe atë në mënyrë të drejtpërdrejtë.
Gjithcka u zhvillua nën drejtimin e Stupcave, të cilët paralajmëruan këngën. I pari që u shfaq ishte Ardit Stafa, ndërsa këngën me tekst fantastik e vazhdoi edhe Ronela Hajati.

Muzikaliteti i përsosur në mënyrë të drejtpërdrejt (unplugged) brenda shtëpisë vazhdoi me Dr. Florin dhe Shqipriun. Kështu me sukses u gërshetua muzika tradicionale, pop dhe rock në një këngë kushtuar 100-vjetorit.


Më Shumë Këngë Nga Kengetare Te Ndryshem:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet