Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lëvizja Rinore Për Integrim - Në Rrugën Tonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Lëvizja Rinore për Integrim çeli fushatën elektorale në një takim në pallatin e sportit “Asllan Rusi” me qindra te rinj e te reja.
Në këtë aktivitet, prezantohet edhe kënga që të rinjtë e LSI do të kenë si kolonë zanore për këtë fushatë. Ja teksti i plotë i kësaj kënge:

Kemi një komb
Jemi të rinj krenarë nga historia
Me dashuri
Paqe në shpirt
Me sytë nga ardhmëria
Çdo ditë që nis
Do jetë më mriz
Shpresojmë tek mirësia
Në rrugën tonë
Pa ndalur vijojmë
Me paqen dashuruar
Jemi këtu Dhe jemi shumë
Eja me ne bashkuar
Zemrën dëgjon
fatin ndryshon
me shpirtin ndriçuar
Në forcën tonë
Kaq shumë besojmë
Dhe hapi ynë nuk ndalet

REF.:
Në rrugën tonë
Pa ndalur vijojmë
Me paqen dashuruar…Nuk kemi video për këtë këngë.
Lëvizja Rinore Për Integrim - Në Rrugën Tonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Rrugën Tonë".
3. Video është e këngës "Në Rrugën Tonë", por nuk këndohet nga Lëvizja Rinore Për Integrim.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0