Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keni - Ton Boten (Feat. Mapno)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(MAPNO)
whopti
shipe jam gang edhe n qaf vjen shkopi,
n rrug kur mshef ti po thu hej broski,
tash 5k po mi bon vec posti,
Rise of king bad bi**h im lordi,
duret e zona i kena prej bukve,
supen me pip na ja japin nji kurve,
pse ca kujton se o jeta me lutje?
dita rutin krejt u rritem me vujtje,
cunat jan rrjesht nese doni me gjujt yeah, K18
vizen e din sun hyni ma tutje,
Fjalet i tha merri ngoni me kujfe.

(Keni)
Tu jetu n roof top lehtshem sikur loot brok, (f**k off)
Kta dun me na pa tu ron ntok,
kta jan tnjejt si kinez po nuk jena n bankkook,
femra o cokollat si me ardh prej marok,
Dibron jom malok rrin hekri n kroskot,
isha broke jena ndryshe tash you just still broke,
jom delja zez kta rrin bashk tu kullot,
deshen me m myt po se din qe di not,
Fuckk, ka gjet tenxherja kapak,
juve ju qi krejt si staff,
sdesha me ju shajt po sba mo ujti pilaf,
tu e bo rrepin abstract, Cdo fjal o Fakt.

(Mpano)x(Keni)
Fakt tani vje leku me Tak, nuk e shes shokun ke dajt,
Ata po folin po na jena Nalt, Nalt.
tu tu bo lek krejt boten,
vec me Hoodrich tu e njek moden,
tash prej nesh n durres e njofin kodren,
prej i vogel hekur e kam pas lodren,
ktu cunat nuk lodhen,
per cdo dit tash tu e marr rrogen,
femrat nga svijn sikur me pas shoten,
tash bo lek dhe pse 4 kam noten,

(Mapno)
Ju nuk keni figur nuk em vyn plumat ju prishi me gur,
tani n ket sport shqipe jena si gur,
jeten e shpejt o ka mduket si blur,
per ty un jom wish,
rrugve un jom bish,
pjaten e kam fish,
shoket i kam rich,

(Keni)
Yeah
Vec kur t dal kena me koh kena ik na,
nuk ikim n afrik po e dona lirin,
e dum vec barin pranaj ligjin e thym,
ktu e pijm vec barin,
lagjen e bojna tym,
me kto su perzim,
nuk e ula shoqnin,
Ciao Kurv e largojm e ku pshtyjm nuk lepim,
kta din se ju bijm e grat jau qijm,
kta e din jean nalt e kollaj na nuk bim,

(Keni)
tu tu bo lek krejt boten,
vec me Hoodrich tu e njek moden,
tash prej nesh n durres e njofin kodren,
prej i vogel hekur e kam pas lodren,
ktu cunat nuk lodhen,
per cdo dit tash tu e marr rrogen,
femrat nga svijn sikur me pas shoten,
tash bo lek dhe pse 4 kam noten,


Ky tekst u dërgua nga Klevi K18Keni
Featuring: Mapno
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/10/2022
Teksti: Keni & Mapno
Video Produksioni: Dardan Visuals
Produksioni: Xhenty
Rec & Studio: Radical Records
Directed: Dafina GjikolliKeni - Ton Boten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ton Boten".
3. Video është e këngës "Ton Boten", por nuk këndohet nga Keni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keni:


Komente 0