TEKSTESHQIP

Keni
Paranoja
Lyrics
(Feat. Mapno & Hamza)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Paranoja" kënduar nga Keni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.