TEKSTESHQIP

Kentina
Pse Ma Lodhe...
Lyrics
(Feat. Genti Lako & Kastro Zizo)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Ma Lodhe..." kënduar nga Kentina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt është përcjellë para një audience më të gjerë i kompletuar në spektrin vizual me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 10 Qershor 2016. Kompozimi dhe okestracioni është realizuar nga Genti Lako, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Kastro Zizo.