TEKSTESHQIP

KIA & ERO
Falltore
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Falltore" kënduar nga KIA & ERO.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, krijimi muzikor u paraqit tek ne i realizuar në aspektin vizual edhe me anë të një videoklipi muzikor, për të cilin u bashkëpunua me A Films. Videoklipi u publikua me datë 8 Shkurt 2023. Autor i tekstit është Kia, ndërsa për produksionin u kujdes ERO (Eroll Osmani).