A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kidda & S4MM - Komedi


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  84

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/02/2018

2018-02-01T08:04:34

See Also

S4MM


KIDDA:
(Ja ja ja ja ja)

Ej sa shum po folin
shohin andrra
bile hejterat i
kom fansa
Ej nuk i njeki lekt
njeki frangat
Nese s'pagun go suck your mother
Na thirr al-kidda
Nese folin kot
Imma bring shots on ya
Na thirr al-kidda
Hala nuk e din
Hala nuk e kon pa

ref2x:
Se kta tjert jon per
Komedi
se kta tjert jon
se kta tjert jon

S4MM:
Garant kan me ni
Garant kan me ni
Se kta tjert jon
Se kta tjert jon

Bang on `em
kta po folin kot bang on `em
bang on em
and all I need is one shot
We don´t need to be famous
nuk na nin se na kem
mision tjeter
Na po ndjekim leket
E kta tjert sun afrohen as
me meter

ref2x:
Se kta tjert jon per
Komedi
se kta tjert jon
se kta tjert jon
se kta uh yeah
se kta tjert jon aaa

Garant kan me ni
Garant kan me ni
Se kta tjert jon
Se kta tjert jon


Lyrics submited by  Mitrocitye-Cards (3)

2019-01-16 04:07:35
Na thirr Al-Kidda
Nëse folin kot
Imma bring shots on ya
Na thirr Al-Kidda
Hala nuk e din
Hala nuk e kon pa
U krijua nga Rosela Acka 2018-02-24 12:16:49
We don´t need to be famous
nuk na nin se na kena
zot ndjenja
Na po njekim leket
E kta tjert sna afrohen as
me meter
2018-02-07 17:30:00
Sa shum po folin
Shohin ondrra

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019