Më mbaj mend (për 1 muaj)

King Link

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Spartak Hasandoci
King Link është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dashoni

GRD

Gjaksori

Don M1no

Ralien

Lavda

Sllimi

Llonkku

A Link

Underground Mc

Tags: King Link, Spartak Hasandoci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet