TEKSTESHQIP

Chriss
My Love
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Love" kënduar nga Chriss.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Gjithçka u prit shumë mirë edhe falë faktit, që ky produkt muzikor vjen i finalizuar para shikuesve i ilustruar nga sfera vizuale me videoklip, i cili u publikua me datë 9 Prill 2018. Muzikën e këngës e kompozoi Irkenc Hyka, ndërsa për fjalët e këngës është përkujdesur Petro Xhori.