Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni & Flori - Lutem Une Sot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  178

E doja sepse ishte e bukur,
e doja sepse ishte ajo,
dhe pse e gënjeja veten dje,
po vazhdoj edhe sot njësoj.

E donte sepse ishte e bukur,
e donte sepse ishte ajo,
dhe sa herë të dy ju shikoja,
sikur jetonit tjetër botë.

Dhe lutëm unë sot,
as në qiell e as në tokë,
s'do ta besoja asnjëherë,
për ty se them dot,
ishe dje dhe nuk je sot,
sikur të jetonim dhe një herë.

Dhe lutëm unë sot,
as në qiell e as në tokë,
s'do ta besoja asnjëherë,
për ty se them dot,
ishe dje dhe nuk je sot,
sikur të jetonim dhe një herë.

Askush nuk më shëh mua te lumtur,
se ndryshe më shëh vetëm ajo,
dhe sa herë për ty dikush do me flas,
Me mire shpirti mos e dëgjo.

Jeton ti çdo ditë duke u lutur,
gjithçka për ty është vetëm ajo,
dhe pse lotët kurrë nuk i thave,
ti vazhdon të besosh veç në Zot

Dhe lutëm unë sot,
as në qiell e as në tokë,
s'do ta besoja asnjëherë,
për ty se them dot,
ishe dje dhe nuk je sot,
sikur të jetonim dhe një herë.

Dhe lutëm unë sot,
as në qiell e as në tokë,
s'do ta besoja asnjëherë,
për ty se them dot,
ishe dje dhe nuk je sot,
sikur të jetonim dhe një herë.


Ky tekst u dërgua nga NittaaFlori Mumajesi & Klajdi Haruni
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/10/2014
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Pro Video


Klajdi Haruni & Flori - Lutem Une Sot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutem Une Sot".
3. Video është e këngës "Lutem Une Sot", por nuk këndohet nga Klajdi Haruni & Flori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

5
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente 2