Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni - Lozonjare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Ah të kujtohet kur më thoje ti,
s'do të dua dikë tjetër do të dua vetëm ty,
ah s'më besohet si ndryshove ti,
unë i humbur dhe i vetëm,
shkruaj këngë vetëm për ty.

Pse nuk më flet kur më shikon ah moj lozonjare,
zemrën ma vret nuk më kupton,
dhe unë çmendem fare,
pse nuk më flet kur më shikon ti moj lozonjare,
natën gjumi nuk më zë se më çmende fare,
natën gjumi nuk më zë se më çmende fare.

Sot përballë meje në një tavolinë,
kërkon të më shmangesh mua,
gotën me një frymë e pi,
pres të largohesh gotën ta marr unë,
se aty janë buzët e tua,
buzët që i dua shumë.

Pse nuk më flet kur më shikon ah moj lozonjare,
zemrën ma vret nuk më kupton,
dhe unë çmendem fare,
pse nuk më flet kur më shikon ti moj lozonjare,
natën gjumi nuk më zë se më çmende fare,
natën gjumi nuk më zë se më çmende fare.


Ky tekst u dërgua nga NitiKlajdi Haruni
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/10/2014
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Klajdi Haruni - Lozonjare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lozonjare".
3. Video është e këngës "Lozonjare", por nuk këndohet nga Klajdi Haruni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente 1