Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni - Misteret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Ajo mendonte se bente jete te cmendur
Dhe nuk e dinte se i cmenduri jam une
Do ta mesonte ajo nje dite do ta mesonte
Se me ujin dhe me zjarin s'luhet kurre

REF:(2X)
Misteret sjane per mua ndoshta ti se di
Njeriun e gabuar shpirt zgjodhe ti
Ste besoja kur me shihje ti me ato sy te shkruar
I kam lexuar...

Ajo genjnte qe kur zgjohej ne mengjes po genjente ajo
Se jepja veten asnjehere perpara saj
Do ta mesonte ajo nje dite do ta mesonte
Se nuk mjafton nje femer sot vetem te qaje

REF:(2X)
Misteret sjane per mua ndoshta ti se di
Njeriun e gabuar shpirt zgjodhe ti
Ste besoja kur me shihje ti me ato sy te shkruar
I kam lexuar...


Ky tekst u dërgua nga Yllka R.Klajdi Haruni
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/11/2014
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Klajdi Haruni - Misteret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Misteret".
3. Video është e këngës "Misteret", por nuk këndohet nga Klajdi Haruni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente 1