Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni - Nuk Te Dua Dot Me Pak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  52

Ma trazove zemrën
a ke pak mëshirë ti
rashë në dashuri e di
dhe ma dogje shpirtin

Sepse s’të takoj dot
sa herë më mer malli
si do mundem të jetoj
u ndam për së gjalli

Ref :
Nuk të dua dot më pak
nuk të dua dot më pak
të kam jet të kam gjak
nuk të dua dot më pak

Sado larg të jemi
të jetoj çdo ditë
asnjëherë nuk do ndryshoj
dhe pse ikin vitet

Ndoshta un jam çmëndur
që s’të kam harruar
dashuria nuk ka brirë
vet ma ke mësuar


Nuk të dua dot më pak
nuk të dua dot më pak
të kam jet të kam gjak
nuk të dua dot më pak


Ky tekst u dërgua nga  Xh0niKlajdi Haruni
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/11/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Klajdi Haruni - Nuk Te Dua Dot Me Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Te Dua Dot Me Pak".
3. Video është e këngës "Nuk Te Dua Dot Me Pak", por nuk këndohet nga Klajdi Haruni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente 0