TEKSTESHQIP

Klajdi Haruni
Te Gjithe Sot Po Duan
Lyrics

Po shkelqen nje drite e re ne syte e tu,
Dhe e ndjej vemendjen tende sje ketu,
Po e ndal diku veshtrimin, perballe teje nuk jam une
Ma ke thyer ti besimin,s'mund te jete keshtu ne fund

Ref.
Te gjithe sot po duan ne jo, ne jo ,ne jo
Dhe ti sot po thua une jo, une jo, une jo
Per ty eshte e thjeshte, te dua si diell
Dhe zhdukesh si neser, mos qesh pa deshire aktore e mire e shfaqjes se vjeter

Si do mundja mos ti doja syte e tu,
Me shkelqimin qe me shihje ti dikur
S'te rendon ty pesha e fajit, s'mund te jesh si une e di
Dhe pse sot kam syte e saj, jeta ime mbetesh ti

Ref.
Te gjithe sot po duan ne jo, ne jo ,ne jo
Dhe ti sot po thua une jo, une jo, une jo
Per ty eshte e thjeshte, te dua si dje
Dhe zhdukesh si neser, mos qesh pa deshire aktore e mire e shfaqjes se vjeter
Te gjithe sot po duan...(x2)

DËRGOI: