TEKSTESHQIP

Klajdi Musabelliu
Puthjen Nuk Ta Kam Harruar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Puthjen Nuk Ta Kam Harruar" kënduar nga Klajdi Musabelliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën dhe okestracionin e kreu Vladimir Kotani, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Jorgo Papingji.