TEKSTESHQIP

Klea Kasemi & Klara Doci
Me Gjysëm Zëri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Gjysëm Zëri" kënduar nga Klea Kasemi & Klara Doci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Klea Kasemi, për fjalët e këngës u përkujdes Klara Doçi, ndërsa autor i orkestrimit është Aldo Marku.