TEKSTESHQIP

Kleansa Susaj
Pikturë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pikturë" kënduar nga Kleansa Susaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Jeris Kaso, tekstin e përgatiti Florian Zyka, ndërsa okestracioni u realizua nga Sergio Hajdini.