Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klejti Mahmutaj - Me Mbaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  51

Bye
Oh bye
Lamtumire, sa kollaj
Oh bye,bye,bye
U largove pastaj

Si ja ben ti, si?
Te me mbash meri?
Oh bye, oh bye
Mos degjo askend
Per te tjere ska vend
Me mbaj,oh me mbaj

Ref:
Si deti kripen me mbaj
Pa dyshime pa faj
Kisha harruar te qaj
Me mbaj,oh me mbaj

Bye
Oh bye
Muaj,ore e vit
I yti jam perdit
Oh bye,bye,bye
Ka vetem nje kthim
Te me duash si n'fillim

Si ja ben ti, si?
Te me mbash meri?
Me mbaj, oh me mbaj
Mos degjo askend
Per te tjere ska vend
Me mbaj,me mbaj,me mbaj

Ref:
Si deti kripen me mbaj
Pa dyshime pa faj
Kisha harruar te qaj
Me mbaj,me mbaj,me mbaj
Klejti Mahmutaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/11/2017
Festivali: Kënga Magjike 2017
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Rovena Dilo
Orkestrimi: Adrian Hila


Klejti Mahmutaj - Me Mbaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mbaj".
3. Video është e këngës "Me Mbaj", por nuk këndohet nga Klejti Mahmutaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

7
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYKomente 0